logo
dollar
euro

13-літні мешканці Пирятина озброїлись у Лубнах пневматичним пістолетом

12:01 06.07.2013 eye 357
13-літні мешканці Пирятина озброїлись у Лубнах пневматичним пістолетом

Співробітники сектору кримінальної міліції у справах дітей Лубенського міськвідділу міліції натрапили на вулиці Радянській на двох хлопчиків, в руках одного з яких був предмет зовні схожий на "пістолет Макарова".

13-літні  хлопчаки спеціально приїхали на ринок до Лубен із Пирятина, щоб придбати зброю. Гроші один із неповнолітніх, за його словами, заробив, продаючи вишні. Малолітні правопорушники відбулися профілактичною бесідою. Їх передали під розписку офіційним представникам.

На чоловіка, який продав дітям зброю, складено адміністративний протокол за статтею 194 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення працівниками торговельних підприємств (організацій) порядку продажу вогнепальної, холодної чи пневматичної зброї і бойових припасів ). Протокол направлений до Лубенського міськрайонногой суду.

Дорослому правопорушнику загрожує штраф від чотирьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Також буде направлено подання до міськвиконкому про закриття даної торгової точки, повідомляє Лубенський МВ УМВС України в Полтавській області.


Наверхнаверх