logo
dollar
euro

У Полтаві ярмаркуватимуть одразу після освячення Великодніх пасок

1:19 17.01.2018 eye 700
У Полтаві ярмаркуватимуть одразу після освячення Великодніх пасок

12-13 квітня на полтавців очікує чергове ярмаркування на Соборній площі. Ця акція уже не вперше проводиться Полтавським Батальйоном Небайдужих.

За повідомленням одного із організаторів Інни Якобенко, ярмаркувати полтавці почнуть одразу по освяченню Великодніх пасок о 3.00 ранку. На торги традиційно виставлятимуть випічку, власно приготовані смаколики, польову кашу, вишивку, в’язані речі, картини, роботи із бісеру. Нагадуємо, що ярмарок благодійний, оскільки всі виручені кошти використають на потреби армії.

У програмі великоднього ярмаркування, із 3.00 ранку продаж випічки та речей, зроблених власними руками. О 12.00 розпочнеться святковий концерт за участі місцевих колективів та вихованців продюсерського центру Наталії Май. Окрім того, усі охочі мають можливість взяти участь у різноманітних майстер-класах та спробувати страви польової кухні, приготовані волонтерами Полтавського Батальйону Небайдужих.

Нагадаємо, що останнє ярмаркування разом із Батальйоном Небайдужих відбулося 15 лютого. Тоді полтавська громада зібрала 127 тисяч гривень, які були використані на потреби бійців, що несуть службу на Сході України.


Наверхнаверх