logo
dollar
euro

Полтавські студенти хочуть "гризти" не лише граніт науки

7:30 24.01.2018 eye 622
Полтавські студенти хочуть "гризти" не лише граніт науки

Нині, щоб підзаробити, студенти Полтави йдуть на трудові подвиги та відверті авантюри.

Постійно "голодне" життя, з хронічним бажанням "гризти" не лише граніт науки, а й щось смачніше, примушує молодь обласного центру вдаватися до різноманітних способів.

Причому в пошуках заробітку вони, як і на сесії, дуже винахідливі. Наприклад, сторожем можна влаштуватися студенту "без проблем". Охоронцем складніше, тут головне мати "накачаний" вид або, на худий кінець, переконати роботодавця, що ти "сильний, але легкий", - розповів студент ПНТУ:

- "Важко влаштуватися, але все ж можна. Спробував охоронцем – сказали треба бути в гарній формі, але в ході розмови, мені все ж довелося переконати роботодавця, що я "хоч і легкий, але сильний".

Заробіток, у Полтаві, можна знайти навіть на кілька днів чи тижнів. Кожен обирає роботу на свій смак. Хтось бажає стояти за барною стійкою, а хтось за бетономішалкою. Право вибору є в кожного, - вважають студенти педуніверситету:

- "Приймав участь в агітаційній кампанії, вийшов на їх головний офіс, поговоривши з іншим агітатором.

- "Я протягом двох років працювала промоутером, в літній час іноді підробляла у кафе, офіціанткою. Також я іноді проводила різні конкурси, працювала асистентом ведучого".

Наразі, географія тимчасового працевлаштування полтавської молоді - досить широка. Більшість з опитаних вважають: "Все ж краще щось, ніж нічого!" По-перше, можна набратися досвіду для майбутньої серйозної роботи, а по-друге - стати більш відповідальним, потренувати свою силу волі та, звісно, заробити гроші, яких завжди так не вистачає студентам!


Наверхнаверх