logo
dollar
euro

У Полтаві театр імені Гоголя прискіпливо перевірили працівники МНС

6:36 24.03.2015 eye 614
У Полтаві театр імені Гоголя прискіпливо перевірили працівники МНС

Незабаром Полтавський академічний обласний український музично-драматичний театр ім. М. Гоголя приймає фестиваль "В гостях у Гоголя".

Про техніку безпеки варто подбати заздалегідь. З цією метою та задля комплексної активної практики працівники Полтавського міськрайонного управління, оперативно-координаційного центру ГУ ДСНС України в Полтавській області, співробітники 1, 2, 3, 4 державних пожежно-рятувальних частин завітали 23 березня до стін театру. Пожежа в будівлі, що відбулася минулої весни, змушує працівників УДСНС України в Полтавській області прискіпливо відноситися до закладів культури.

Бригади рятувальників розігрували надзвичайні ситуації, де їм потрібно було розвідати місце пригоди, евакуювати людей із будівлі, та погасити загоряння. Такі перевірки проводяться МНС-никами з метою тренувань співробітників, перевірки пожежної безпеки будівлі театру, виявлення несправностей та їх ліквідації.

По закінченню практичних навчань рятувальники нагадали співробітникам та творчому колективу театру інструкцію із техніки безпеки.


Наверхнаверх