logo
dollar
euro

Управління капітального будівництва Полтавської ОДА очолив 33-річний Тимофій Голбан

21:15 19.10.2017 eye 1486

Його представив сьогодні голова ОДА під час щотижневої апаратної наради.

Валерій Головко повідомив, що новий керівник управління капітального будівництва вже приступив до виконання своїх обов’язків. Минулого тижня вони разом були у відрядженні в зоні АТО, де полтавці беруть участь у будівництві фортифікаційних споруд на Дебальцевському напряму. Новому керівнику доручено не тільки вчасно здати об’єкт, а й убезпечити роботу будівельників.

Тимофій Голбан також отримав офіційне доручення від голови ОДА у найкоротші терміни провести повну ревізію та аналіз недобудованих об’єктів в регіоні. Отримана інформація буде оприлюднена на сесії обласної ради. Серед першочергових об’єктів, що повинні бути добудовані, Валерій Головко назвав обласний протитуберкульозний диспансер.

Довідка:

Вищу освіту Тимофій Голбан отримав у Полтавському національному технічному університету імені Юрія Кондратюка, здобувши кваліфікацію спеціаліста з обліку і аудиту. У 2014 році у цьому ж виші отримав диплом магістра державної служби. Працював провідним контролером-ревізором з питань будівництва, завідувачем сектору інспектування у сфері будівництва Контрольно-ревізійного управління в Полтавській області.

З березня 2014 року працював на посаді заступника начальника Інспекції з питань захисту прав споживачів у Полтавській області ― начальника відділу ринкового нагляду. З 26 березня 2014 року виконував обов’язки начальника Інспекції з питань захисту прав споживачів у Полтавській області.


Наверхнаверх