logo
dollar
euro

На Полтавщині Skype допомагає захищати інтереси дітей

11:05 18.11.2019 eye 269
На Полтавщині Skype допомагає захищати інтереси дітей

Інтернет дає величезні можливості органам влади і установам, які надають послуги населенню, налагодити тісні контакти з громадянами.

На жаль, в нашому регіоні деякі, актуальна  інформація від яких була б дуже корисною для людей, не мають ні власної сторінки у соцмережах, ні веб-сайту.

На цьому фоні якісно відрізняється влада Крюківського району Кроеменчука, запроваджуючи консультації з допомогою Skype в різних напрямках роботи. Зокрема, з лютого служба у справах дітей кожного четверга  з 14.00 до 16.00 проводить онлайн - консультації з питань захисту прав дітей . Як зазначає її начальник Юрій Сухонос, така форма роботи дає змогу допомогти оперативно і залучити компетентних фахівців. Такі консультації надаються з питань усиновлення, призначення опіки,  позбавлення батьківських прав тощо.

З початку запровадження он-лайн консультацій  вже вдалося допомогти людям швидко і правильно оформити документи на всиновлення; зустрітися дітям, які залишились без батьківського піклування, з закордонними родичами;  розшукати  у Росії матір дитини тощо. Служба у справах дітей Крюківського району зараз  популяризує  таку форму роботи.


Наверхнаверх