logo
dollar
euro

У Полтаві учасники війни на сході України ділились бойовим досвідом

8:19 20.10.2017 eye 472

Засновник Громадського об’єднання "ЗЛАМ стереотипів", боєць полку "Дніпро-1" Олекса Коба, під час короткої відпустки із зони бойових дій передає бойовий досвід полтавцям, готовим захищати свою землю від агресорів.

На своїй Фейсбук-сторінці 22 березня Олекса Коба повідомив: "Сьогодні відбулось перше заняття нашого підрозділу з тактики роботи у приміщеннях, основ роботи зі зброєю, надання першої допомоги в умовах бойових дій. Одразу хочу сказати - що ми більшу частину часу перебуваємо в зоні бойових дій, тому можемо проводити тренування лише коли приїжджаємо на короткі ротації.

Сьогодні за день до чергового від`їзду на Схід мені вдалось провести перше тренування з нашим підрозділом де ми протягом 4 годин проходили основи роботи зі зброєю, тактику роботи у малих групах, зачистку приміщень, основи медецини.

Якщо хочете приєднатись до нас пишіть на пошту [email protected]

Наша мета - створити підрозділ, який буде готовий давати відсіч сепаратистам та рашистам у разі проявів агресії на території Полтавської області та передати знання, які ми отрималли в зоні бойових дій і які можуть врятувати життя.

Якщо ви можете допомогти підрозділу забезпеченням відписуйте на пошту [email protected]".


Наверхнаверх