logo
dollar
euro

28 березня харків'яни Петті Ґрін із концертом у Полтаві

23:01 09.12.2019 eye 331
28 березня харків'яни Петті Ґрін із концертом у Полтаві

Пивниця Сто доріг уже втретє прийматиме харківський гурт Петті Ґрін у своїх затишних стінах.

Полтавцям цей колектив припав до душі своєю простотою та безпосередністю. У наш складний час під пісні саме цього гурту можна відпочити від проблем буденних і тих, що долинають до наших вух із телевізора та очікують в інтернеті.

Гурт із музикою живого жіночого серця, так позиціонують себе самі музиканти. Яскрава вокалістка із рудим волоссям Катя зачаровує глядачів виразним вокалом та шармом, бас-гітаристка - професійною грою. Цього разу варто очікувати незвичайний концерт, оскільки колектив презентує дебютний альбом "Помимо мейнстрима".

На попередніх концертах чи не найосновніше запитання шанувальників звучало: коли очікувати виходу музичної збірки? І от, дочекалися. Зі сторінки Петті Ґрін Вконтакте, стало відомо, що присутніх очікують приємні сюрпризи та подарунки. Хоча, можна із певністю сказати, що кожна пісня колективу - це уже сюрприз, бо лине від щирого серця, чарує вокалом і професійною грою та харизмою музикантів під час виконання.

Очевидно, ці якості і зачарували одного із організаторів Онейро. Промо. Груп Романа Кобу, який запрошуючи глядачів, на сторінці концертної організації в одній із соцмереж написав, що концерти даного гурту є чи не найкращими та найяскравішими за всю історію існування Онейро. До речі, подібний запис з'явився на сторінці і перед попереднім виступом Петті Ґрін, який відбувся восени минулого року.

Початок концерту 28 березня о 19.30 в арт-пивниці Сто доріг.

2323

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх