logo
dollar
euro

Анастасія Дмитрук презентувала у Полтаві збірку "Верните нам наше небо"

10:14 22.03.2015 eye 1589
Анастасія Дмитрук презентувала у Полтаві збірку "Верните нам наше небо"

Поетеса, що прославилася на всю Україну завдяки віршеві "Никогда мы не будем братьями" Анастасія Дмитрук виступила із поетичним концертом у полтавській арт-пивниці "Сто доріг".

Читання поезій чергувалося із демонстрацією кліпів та пісень на вірші поетеси. Анастасія охоче розповідала публіці історію написання кожного вірша, повідала нам думки, які наштовхують її взятися за ручку та творити поезію.

- Написала вірш про зрадників, які з'явилися після референдуму на Кримському півострові. Тоді мені написав друг із Феодосії і попросив привітати його із тим, що він, нарешті росіянин. Я його привітала, але мене вразило, наскільки дешево він продався. У мене тепер немає дурга у Феодосії, - анонсувала Анастасія перед читанням поезії.

На вечорі зачепили тему відповідей росіян на вірш "Никогда мы не будем братьями". Як відомо, в інтернеті багато версій-відповідей росіян українці, та ще більше, за словми Анастасії, надійшло їй у приватні повідомленні в соціальних мережах.

- Особлива вразила версія відповіді Юрія Лози. Ти, звертаєшся до мене втричі меншої, та ще й дівчини, із таким хамтсвом, - висловила незадоволення Анастасія.

Дівчина не приховує свого обурення, хоча авторство Юрія Лози не доведено, це лише одна із інтернет-версій. Тим більше сама поетеса не соромитсья звертатися до Юрія Лози на "ти".

Причину негативного ставлення до росіян, що супроводжує майже всю громадянську лірику поетеси, дівчина також вказала:

- Я ніколи не сприймала північних сусідів як братів. Мені завжди була чужа їх радянська ідеологія.

Любовна лірика Анастасії Дмитрук більш спокійна та мелодійна, читаючи вірші про кохання поетеса уособлює на сцені дане почуття, виглядає чуттєвішою та справжнішою.

Читанні віршів періодично переривалося на перегляд відеороликів: пісня "Верните нам наше небо", спільна роббота із литовськими музикантами - молитва про мир в Україні, пісня Заза Заалішвілі на вірш "Извини, япришел без звонка", кліп "Я молюсь за тебя, герой".

- Наостанок прозвучить пісня, яка відкрила мене вам і вас мені, - завершила Анастасія.

Після концерту дівчина ще довго фотографувалася із глядачами, роздавала втографи та підписувала бажаючим власну дебютну збірку, яку можна було придбати тут за 50 гривень.


Наверхнаверх