logo
dollar
euro

Ірпінський гурт "Перевал" влаштував благодійний концерт у Полтаві незважаючи на прикрий випадок

1:31 24.01.2018 eye 247
Ірпінський гурт "Перевал" влаштував благодійний концерт у Полтаві незважаючи на прикрий випадок

Учора 21 березня поблизу автобусної зупинки Критий ринок, що на Шевченка, гурт воїнів-афганців "Перевал" влаштував справжній вуличний концерт з підключеними до електррики музичними інструментами та мікрофонами.

Виступ повністю благодійний, запевняють музиканти, приїхали до Полтави аби зібрати гроші на підтримку учасників бойових дій та їхніх сімей. Стверджують, що афганців нині не надто шанують: пенсії знижують, пільги відміняють. У Полтаві хлопці уже не вперше, декілька років поспіль приїжджають до обласного центру із виступами. Пригадують, як одного разу журналістка із місцевого видання не виявивши мету приїзду та не поцікавившись наявністю відповідних дозволів на благодійний збір коштів, написала не схвальний відгук про концерт. Музиканти досі пам'ятають той прикрий випадок, та приїжджати до Полтави продовжують.

Гурт "Перевал" завітав до Полтави з ініціативи та за підтримки Миколаївської обласної спілки ветеранів війни в Афганістані. Всі витрати під час переїзду, за словами хлопців, бере на себе спілка. Подібними концертами "Перевал" уже встиг потішити жителів Харкова та Запоріжжя, про що свідчать листи до обласних спілок ветеранів війни Афганістану у цих містах із проханням сприяти у організації концерту. Полтавці не скупилися на кошти, ледве не щохвилини у скриньку потрапляли гроші. Хто не міг допомогти фінансово, підтримував воїнів-афганців добрим словом чи потиском руки. Музиканти натомість запевнили нас, що жодної копійки зі скриньки не візьмуть собі до кишені, і не дозволяють це зробити іншим. Усі зібрані гроші відправлять на допомогу учасникам бойових дій.


Наверхнаверх