logo
dollar
euro

Справу столичного "кришувальника" грального бізнесу передано прокуратурі Полтавщини

16:07 23.10.2017 eye 3678
Справу столичного "кришувальника" грального бізнесу передано прокуратурі Полтавщини

Рішенням виконувача обов'язків Генерального прокурора України з метою забезпечення неупередженого та об'єктивного розслідування кримінального провадження щодо колишнього начальника управління прокуратури м. Києва В. Баганця, відомості про яке внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за зверненням народного депутата України В. Чумака, доручено прокуратурі Полтавської області.

Про це 20 березня поідомидл Управління зв`язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України.

19 березня прес-служба прокуратури міста Києва повідомила, що слідчим відділом прокуратури міста Києва за зверненням народних депутатів України розпочато кримінальне провадження стосовно колишнього начальника управління прокуратури м. Києва Віталія Баганця за фактом вчинення ним особливо тяжкого злочину.

У депутатському зверненні, зокрема, наведено факти протиправної діяльності В. Баганця. Так, перебуваючи на посаді начальника управління нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні в прокуратурі міста Києва з 27.03.2014 по 07.11.2014 року, він неодноразово надавав підпорядкованим йому прокурорам незаконні вказівки щодо блокування розслідування кримінальних проваджень за фактами ведення нелегального грального бізнесу на території столиці.

За попередніми даними, за сприяння В. Баганця на території міста Києва нелегально працювало близько сотні гральних салонів та підпільних казино, зокрема, так звана мережа "БОСС".

Про це свідчать численні рапорти співробітників прокуратур Голосіївського, Деснянського, Дніпровського та Святошинського районів м. Києва, які були раніше оприлюднені у ЗМІ. У цих документах прокурори звинувачують колишнього керівника управління у причетності до незаконних схем організації грального бізнесу та перешкоджанні подальшому розслідуванню цих злочинів.

Також установлено, що окрім тиску на своїх підлеглих В. Баганець намагався незаконно впливати й на дії працівників міліції, які розслідували кримінальні провадження даної категорії. Зокрема, у телефонному режимі він вимагав від міліціонерів припинити проведення слідчих дій в окремих гральних закладах, а також, незважаючи на рішення суду, забороняв вилучати звідти нелегальне обладнання.


Наверхнаверх