logo
dollar
euro

У Полтаві відбулася виставка майстрині-вишивальниці Надії Вакуленко

18:26 21.01.2018 eye 800
У Полтаві відбулася виставка майстрині-вишивальниці Надії Вакуленко

У літературно-меморіальному музеї Панаса Мирного відбулася виставка творчих надбань вишивальниці, члена Національної спілки майстрів народного мистецтва України Надій Вакуленко.

Уже понад 30 років Надія Вікторівна не випускає голку із рук. На даній виставці представила більше 20 власних робіт, вишивок доньки, сина та чоловіка. Майстриня охоче пригадує час коли познайомилася із полтавською вишивкою.

- Із Хмельницька ми переїхали до Решетилівки, прийшли із мамою до ліцею, де я планувала вступити на курси килимарства. Виявилося, що група на килимарство уже набрана, тож мене записали на вишивку, - розповідає Надія Вакуленко.

Майстриня, тільки-но побачила усе різноманіття технік притаманних полтавським вишивкам, закохалася у це мистецтво. На виставці народна умілиця представила чоловічі та жіночі сорочки, рушники, сукні виконані 6-7-а техніками. Набутими знаннями Надія Вікторівна охоче ділиться із підростаючим поколінням, майже 30 років викладає ручну вишивку у Решетилівському художньо-професійному ліцеї.

Музичний супровід на відкритті виставки влаштували бандуристки Полтавської дитячої музичної школи №3 Дарія і Анна Сінейко та Карина Надворна.


Наверхнаверх