logo
dollar
euro

Стратегічними партнерами крюківських вагонобудівників стали росіяни

7:48 06.07.2013 eye 262
Стратегічними партнерами крюківських вагонобудівників стали росіяни

Президент ПАТ "Крюківський вагонобудівний завод" Володимир Приходько та гендиректор ВАТ "Кіровський завод" Георгій Семененко (Санкт-Петербург) підписали меморандум про створення спільного підприємства.

Таке стратегічне партнерство має стати основою для об’єднання зусиль сторін у створенні та запуску у виробництво нової високотехнологічної продукціі, використовуючи розробки обох підприємств. Спільне підприємство планує зміцнити позиції компаній на ринках Росії, України та країн СНД. Російсько-українська компанія спеціалізуватиметься на виготовленні та поставках пасажирських вагонів локомотивної тяги, швидкісних міжрегіональних та приміських електропоїздів та дизель-поїздів.  Також СП  вироблятиме нові й модернізовані вагони метрополітену, трамваїв, ескалатори і вагони для транспортування навалочних вантажів.

Створення спільного підприємства планується завершити до 10 жовтня 2013 року, а налагодити випуск продукції – з 1 грудня 2013 року. Передбачається, що основними споживачами продукції спільного підприємства стануть  метрополітени Санкт-Петербурга і Москви, а також інших міст Росії та СНД.


Наверхнаверх