logo
dollar
euro

Тарифи на пасажирські перевезення обговорюватимуть місяць

22:17 21.01.2018 eye 534
Тарифи на пасажирські перевезення обговорюватимуть місяць

Перевізники Полтавщини давно вже вимагають збільшити тарифи на пасажирські перевезення.

"Підстави для цього є, – зізнався журналістам на брифінгу в облдержадміністрації директор департаменту інфраструктури та туризму Полтавської ОДА Сергій Марчишинець. – Водночас ми вимагаємо від підприємців підготувати та надати економічні документи, які б підтвердили доцільність таких змін. Декотрі з них погодилися, декотрі – обурюються, хоча в майбутньому це захистить самих перевізників від подальших перевірок".

Сергій Марчишинець розповів, що 17 березня у Міністерстві інфраструктури відбулася розширена нарада за участю представників Асоціації перевізників України, автостанцій, громадських організацій, на якій обговорювали зміну тарифів на перевезення пасажирів. Частина присутніх на нараді виступала за те, щоб відпустити тарифи на пасажирські перевезення "у вільне плавання". Однак були й "тверезі голови", які наполягали: у критичний момент держава повинна залишити за собою право регулювати тарифи. Та механізм такої регуляції було спрощено, зокрема, громадське обговорення скорочено до 1 місяця.

Департамент інфраструктури та туризму пропонує збільшити тарифи на міжміські перевезення на 10 коп. – до 0,45 грн за пасажиро-кілометр. Відповідний проект розміщено на сайті облдержадміністрації. Отож усі, хто бажає взяти участь в обговоренні, повинні поспішити.


Наверхнаверх