logo
dollar
euro

У Полтаві відбувся "марафон добра". Міський голова дав 5 тисяч

19:31 18.10.2017 eye 739

Учора в Міському Будинку культури відбувся благодійний концерт "Марафон добра" на підтримку родин воїнів, загиблих в АТО.

Організували його управління освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради та Полтавська міська асоціація керівників закладів освіти "Співдружність". Вдалося зібрати 37 тисяч 360 грн., які одразу ж були розподілені між сім'ями загиблих воїнів. Передав кошти на сцені мер міста Олександр Мамай. Про це повідомляє прес-служба міськради.

Повідомляється також, що до благодійності долучились почесні гості "Марафону": начальники та представники управлінь міськвиконкому, районних у м. Полтаві рад, банкіри, підприємці, представники депутатського корпусу та вищих навчальних закладів.  5 тисяч гривень пожертвував і міський голова Олександр Мамай. Щоправда, прес-служба не інформує, вийняв міський очільник ці гроші зі своєї кишені чи бюджетної.

До речі, 16 березня на сайті міськради оприлюднений документ, який сьогодні, 19 березня, має розглядати міськвиконком. Там теж мова йде про 5 тисяч гривень і підтримку військовослужбовців.

У проекті рішення міськвиконкому "Про виділення субвенції з міського бюджету" передбачено: "Виділити субвенцію з міського бюджету державному бюджету на виконання заходів Програми "Підтримка соціальних гарантій військовослужбовців та організації допомоги військовим частинам, іншим військовим формуванням, установам Збройних Сил України, Міністерства внутрішніх справ України, підприємствам, установам організаціям м.Полтави, залучених до питань територіальної оборони, мобілізаційної підготовки та цивільному захисту на 2014-2016 роки"(зі змінами), Полтавському  обласному військовому комісаріату  у сумі 5000 (п’ять) тисяч гривень за рахунок загального фонду міського бюджету".

На жаль, у документі не вказано, на що саме військкомат має витратити таку суму.


Наверхнаверх