logo
dollar
euro

Литовці допоможуть Полтавщині реабілітувати учасників новітньої війни

11:23 19.03.2015 eye 281

18 березня голова Полтавської облдержадміністрації Валерій Головко зустрівся з головним радником міністра охорони здоров’я Литви паном Арвідасом Скорупкасом.

Обговорили розробку та реалізацію програми психолого-соціальної реабілітації учасників війни.

Найближчим часом до Полтавщини прибудуть литовські експерти, які займуться розробкою програми реабілітації, враховуючи специфіку області. Наступним етапом стане  навчання 30 полтавських медпрацівників , в тому числі лікарів-психіатрів, медсестер, які братимуть участь у реалізації програми.

"Після того, як в області реабілітація розпочнеться на практиці, з Литви приїдуть супервізори - фахівці, які мають великий досвід у цій царині. На перших порах вони працюватимуть разом із полтавськими спеціалістами, які пройшли навчання, допомагатимуть їм, підказуватимуть, коли виникатимуть проблеми. Йдеться про своєрідний супровід і допомогу. Цей проект стане підготовкою до більш ґрунтовних і масштабних проектів у Полтавській області спільно зі Світовим банком, зокрема, щодо впровадження інтегрованої програми реабілітації", - розповів пан Арвідас Скорупкас.

Якщо ці проекти будуть успішними, то співпраця з Полтавською областю буде поглиблюватися й  розширюватися географічно, оскільки до Литви в рамках міжнародних проектів можуть долучитися, наприклад, Латвія і Польща.


Наверхнаверх