logo
dollar
euro

11 нових видів продукції зможуть оцінити незабаром споживачі Полтавщини

18:12 18.03.2015 eye 968

17 березня на базі ДП "Полтавастандартметрологія" відбулося засідання обласної дегустаційної комісії. Його метою було поставлення на виробництво нових видів продукції. А це 11 розробок 5-ти підприємств області.
      
Зокрема, цього разу, 4 види нової продукції представило ТОВ "Кременчуцький хлібозавод": хліб "Буденний", виготовлений за простою рецептурою, для щоденного споживання різними, в тому числі й соціально незахищеними верствами населення; батон "Хутірський", орієнтований на любителів солоного хліба; капустяник ситний (рулет з капустяною начинкою); та печиво "Мальва" (здобні вироби у вигляді квітів).
      
ПП "Полтавський хлібозавод "Південний" представило печиво "Палички пікантні" з сумішшю перців та печиво здобне "Новинка з соняшниковим насінням", промовиста назва якого говорить сама за себе.
      
ПАТ "Полтавакондитер" розробило нове печиво "Коровкіна забавка" зі смаком та ароматом пряженого молока. ТОВ "Гранд-молпродукт" (смт. Чутове). представило відразу три види згущеного молока (10% жиру, 2% жиру та знежирене).
      
Вперше винесла на суд компетентних дегустаторів свою продукцію полтавська приватна пекарня "Креновий лист". Її назва символізує Канаду - батьківщину власника міні-пекарні Девіда Райта. Пекар із-за океану вже 4 роки проживає в Україні й вирішив, що кондитерські вироби, які він виготовляв у рідній країні, сподобаються і полтавським споживачам, а також користуватимуться популярністю у кав’ярнях, які не займаються власною випічкою. Пекарня представила кекс "Бананове тістечко", в тісто якого додають свіжі банани. В Канаді цей кекс подають з кленовим сиропом, але й без цього екзотичного інгредієнта він доволі смачний та поживний. В майбутньому "Кленовий лист" планує налагодити випуск оригінального печива за канадською рецептурою діаметром 10 сантиметрів.
         
До складу обласної дегустаційної комісії увійшли представники державного підприємства "Полтавастандартметрологія", державної санітарно-епідеміологічної служби та обласної асоціації "Полтавахліб". Очолила роботу комісії генеральний директор ДП "Полтавастандартметрологія" Алла Миронова.
         
Виробникам деяких з представлених "новинок" доведеться доопрацювати технічну документацію та внести зміни до інформації на споживчому маркуванні, аби вона повністю відповідала вимогам нормативних документів. Проте, комісія одностайно дійшла згоди, що кожен з представлених видів продукції, гідний того, аби отримати дозвіл на поставлення на виробництво. Тож вже найближчим часом полтавці та жителі області зможуть поласувати смачними "новинками" та оцінити майстерність місцевих виробників.


Наверхнаверх