logo
dollar
euro

"Брати Гадюкіни" завітають до Полтави

8:38 24.10.2017 eye 341
"Брати Гадюкіни" завітають до Полтави

"Брати Гадюкіни" продовжують презентувати свій альбом "MADE IN UKRAINE".

2 квітня гурт виступає в Полтаві, Villa Крокодила. Гроші від цього концерту будуть перераховані на потреби поранених у зоні АТО.

У вересні минулого року "Брати Гадюкіни", яких називають українськими "The Rolling Stones", повернулися на сцену з новим альбомом "MADE IN UKRAINE". Його було презентовано під час туру містами України, який завершився великим концертом у Києві. Група не шукала нового вокаліста. Співають учасники групи: Ігор Мельничук, Павло Крахмальов, Михайло Лундін, Лілія Кувалдіна і Олена Романовська.

0204
У альбом "MADE IN UKRAINE" увійшло 16 треків. Альбом витримано в кращих традиціях групи – mix українського Rhythm&Blues, гуцульського reggae, львівського шансону і міцних актуальних текстів.

"Брати Гадюкіни" виклали новий альбом "MADE IN UKRAINE" на сайті гурту для вільного прослуховування та завантаження Всі небайдужі можуть безкоштовно завантажити альбом та за бажанням переказати гроші на допомогу переселенцям з Криму та зони АТО, що є сферою роботи Волонтерського центру "Кожен може допомогти".

Вартість квитків:

100 грн. - фан-зона (танцпол) перші 50 квитків
130 грн. - фан-зона
160 грн. - у день концерту
170, 200, 250 грн. - місце за столиком
300 грн. - дивани.


Наверхнаверх