logo
dollar
euro

Як вибрати побутові фільтри для води

6:55 18.10.2017 eye 1147
Як вибрати побутові фільтри для води

Багато хто з нас стикалися з ситуацією вибору фільтра або обладнання для очищення води для побутових потреб. Величезна різноманітність фірм, марок, обладнання може налякати покупця, а реклама може не допомогти здійснити правильний вибір, а тільки заплутати покупця при виборі.

Гейзер, Zepter, Аквафор, LEADER FILTER, TGI, Бар'єр, Кристал - як звичайному покупцеві, зробити правильний вибір? Виділимо головні аспекти, якими слід керуватися, вибираючи систему очищення води різних виробників.

На що особливо варто звернути увагу - усі фільтри для води, подібні за своїм принципом роботи, немає істотних відмінностей. А вартість і якість формуються за рахунок деталей системи очищення, її завершеності; вартості застосовуваних матеріалів та їх якості; грошових витрат на рекламу; бренду.

Важливим є корпус фільтра (або колба). Щоб посеред терміну служби фільтра він не залив вашу кухню водою, зверніть особливу увагу на зовнішній вигляд корпусу і матеріал, з якого виготовлений. Не потрібно бути професіоналом, щоб за зовнішнім виглядом зуміти відрізнити якісний, справжній фільтр для води від підробки. Найбільш характерні ознаки неоригінального товару: наявність необроблених слідів лиття, неправильна геометрія вироби, зазори в стиках, каверни і недоливи. Матеріал корпусу може складатися з нещільної структури, більш легкий і шаруватий. Це вказує на те, що виріб виготовлений з вторинної поліпропілену (тобто з перероблених пластикових пляшок тощо). Вироби з такого матеріалу мають велику товщину, для збереження необхідної міцності.

Отже, при покупці необхідно вибирати фільтр для води з корпусом меншої товщини, важким, міцним, рівним кольором і правильної геометричної форми і рівної поверхні. Будь-які написи, знаки або позначки, нанесені виробником повинні бути чіткими, рівними, без змазувань і патьоків.

Ще одна важлива ознака якісного товару - більш продумані і технологічно досконалі місця ущільнень і з'єднань. Так, сьогодні з'єднання із застосуванням подвійних ущільнень з ґуми, що дозволяє їм працювати при високих тисках, зберігаючи при цьому герметичність.

Якість використовуваних у фільтрі гумових ущільнень також може сказати багато про що. Вони повинні володіти достатньою пружністю, відповідати посадковим розмірами і щільно прилягати. Не повинно бути видавлювання гумових ущільнень із з'єднань при закручуванні.

Деякі виробники намагаються заощадити на монтажних пластинах, виробляючи їх з тонкого, або більш дешевого матеріалу. Внаслідок цього, при заміні картриджів вона деформується, що може викликати руйнування міжколбового з'єднання.

Деякі виробники, знаючи про цю слабкості конструкції, розташовують колби поперек пластини, а не як зазвичай - уздовж. Сполуки, в таких випадках, виробляють не за допомогою різьблення, а застосовуючи поліетиленові фітинги. Такий спосіб з'єднання не дозволяє використовувати його багато разів. Також монтажна пластина повинна мати рівне, якісне лакофарбове покриття. Якщо покриття нерівномірне - це може призвести до корозії пластини.

Питний кран фільтра - елемент, який використовується неодноразово кожен день. У більш якісних кранах використовується керамічне поліроване ущільнення. Дешеві крани часто виходять з ладу. У таких випадках кран найчастіше доводиться міняти, так як для ремонту продавці не мають запасних частин для них.

Фільтруючі елементи оцінити без досліджень практично не можливо. Найчастіше ці частини фільтрів виготовляються в країнах із дешевою робочою силою. Вони не мають явних дефектів. За цим, при покупці слід звернути увагу на наявність висновку міністерства охорони здоров'я про відповідність та придатність фільтруючих елементів до використання. З фільтруючих елементів, вироблених не в Америці і не в Європі досить високою якістю володіють фільтри, випущені великими фірмами в Тайвані і Кореї.

При покупці поцікавтеся у продавця про можливість отримання якісного сервісного обслуговування, про вартість такого обслуговування і змінних фільтруючих елементів. Дізнайтеся про ступінь поширеності цієї або аналогічних систем і змінних фільтрів. Чи є в магазині комплектуючі або окремі деталі фільтра, скільки вони коштують.


Наверхнаверх