logo
dollar
euro

Яценюк доручив допомогти сім'ям загиблих у ДТП й вимагає привести пасажирський транспорт до європейських стандартів безпеки

12:04 13.12.2019 eye 437
Яценюк доручив допомогти сім'ям загиблих у ДТП й вимагає привести пасажирський транспорт до європейських стандартів безпеки

Арсеній Яценюк доручив надати фінансову допомогу сім'ям загиблих в результаті дорожно-транспортної пригоди на Полтавщині.

Про це він заявив сьогодні на нараді щодо безпеки пересування громадян на дорогах, передає Еспресо.TV. "Все що необхідно сім'ям загиблих та поранених треба невідкладно  надати допомогу", - дав доручення Яценюк.

Тим часом, Департамент інформації та комунікацій з громадськістю секретаріату КМУ повідомляє, що Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк сьогодні на засіданні Державної комісії з надзвичайних ситуацій заявив, що вантажівка та пасажирський автобус, які потрапили в трагічну ДТП на Полтавщині, не мали відповідної технічної документації і були переобладнані без дозвільних документів.

"І вантажний автомобіль, і пасажирський автобус не мали відповідної технічної документації і були переобладнані без відповідних дозвільних документів", - підкреслив Глава Уряду.

Він назвав неприпустимим рівень смертності внаслідок ДТП і підкреслив, що в 2014 році  смертність на дорогах зросла на 22%.

Арсеній Яценюк наголосив на необхідності того, аби транспортні засоби, що здійснюють пасажирські перевезення, відповідали європейських стандартам: "Відповідне переобладнання таких автобусів можливе тільки у тому випадку, якщо воно відповідає стандартам безпеки".

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх