logo
dollar
euro

У Полтаві батьки використовували 9-річну доньку в торгівлі наркотиками

12:38 14.03.2015 eye 500

В обласному центрі  затримана молода сімейна пара, яка займалася виготовленням та збутом наркотичної речовини - опію ацетильованого.

Особливо кричущим є той факт, що 35-річний чоловік та 31-річна жінка для збуту наркотиків використовували свою малолітню дитину, якій лише 9 років.

Вони ховали шприци з наркотиками в рукава куртки  дівчинки і відправляли її до покупців. Фактично дитину використовували в якості кур’єра.

У подружжя є ще й менша донька, якій лише один рік. Обоє діток постійно перебували  в приміщенні, де  виготовлялись наркотики, вдихаючи пари ацетону.

Зараз старша дівчинка відправлена в дитячий притулок, а менша – в дитячу лікарню обласного центру. Батьки дітей затримані та перебувають в Ізоляторі тимчасового тримання.

За фактами виготовлення та торгівлі наркотиками слідчі Полтави розпочали кримінальне провадження за ознаками злочинів, передбачених частиною1 статті 309 та частиною 2 статті 307 Кримінального кодексу України. За такі злочини передбачене покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 6-ти до 10-ти років з конфіскацією майна, повідомляє ВЗГ УМВС України в Полтавській області.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх