logo
dollar
euro

На Полтавщині виявлено 7 несанкціонованих врізок в магістральні газо-конденсатопроводи

9:01 23.10.2017 eye 328

Всі врізки зроблені до газо-конденсатоповодів ГПУ "Полтавагазвидобування" НАК "Нафтогаз України", охорону яких здійснює одна із приватних охоронних фірм.

Зловмисники, йдучи на такі злочини, забезпечені досконалими засобами, вони використовують сучасні засоби зв’язку, засоби нічного бачення, тепловізори та автомобілі підвищеної прохідності, що значно ускладнює їх затримання безпосередньо під час вчинення злочину.

Працівники міліції закликають громадян оперативно повідомляти про подібні злочини, які готуються, або які свідками яких вони стають. Слід звертати увагу на автоцистерни, бензовози, вантажні автомобілі, в кузовах яких можуть знаходитися ємності та автомобілі супроводження, які відстоюються чи рухаються в нічний час доби. Важливо запам’ятати час, місце, марку, колір та державні номерні знаки автомобілів для подальшого інформування міліції або місцеві органи самоврядування.

Контактні телефони: 102, (0532) 51-77-01. Конфіденційність гарантується. Про це повідомляє ВЗГ УМВС за інформацією УКР УМВС України в Полтавській області.


Наверхнаверх