logo
dollar
euro

Лише 20-25% доріг у Полтаві оновлено

8:27 05.07.2013 eye 338
Лише 20-25% доріг у Полтаві оновлено

Така заява міського очільника з’явилась на сайті міської ради.

Полтавські дороги ремонтують 7 бригад комунальних служб. За словами міського голови вже відремонтовані вулиці  Карла Лібкнехта, Володарського, Нижньомлинська, Красіна, Жовтнева та Лідова. Своєї черги чекають Автозаводська, Монастирська та Фрунзе, яка вже підготовлена до ремонту.

Основні ремонтні роботи планується закінчити до кінця серпня. Цього року міська влада заклала 33 мільйони на ремонт доріг, а, отримані, за словами міського голови, лише менше 1 мільйона гривень.

Унаслідок  блокування фінансування видатків місцевих бюджетів Держказначейством страждають міста по всій Україні. Перейти до конкретних дій щодо запобігання утиску інтересів громад поки що пропонує лише Асоціація малих міст.

За інформацією УНІАН, Асоціація малих міст України має намір звернутися до Верховної Ради з проханням встановити пеню і штрафи для посадових осіб, які затримують кошти з Держказначейства для місцевих бюджетів. Про це йдеться у проекті резолюції VIII щорічної конференції малих міст України, яка відбувається 4-5 липня в місті Українка Київської області.


Наверхнаверх