logo
dollar
euro

На Полтавщині попрощалися з лейтенантом Олександром Андрійком

16:21 23.10.2017 eye 1051

Старший інспектор дорожньо-патрульної служби взводу ДАІ лейтенант міліції Олександр Андрійко загинув при виконанні службових обов’язків внаслідок дорожньо-транспортної пригоди 10 березня.

Загиблого правоохоронця поховалиу селі  Піщане, Решетилівського району Полтавської області, де він мешкав разом із родиною.

Олександр Андрійко чотири роки прослужив в органах внутрішніх справ. Мав вищу юридичну освіту. У 2014 році закінчив Луганський державний університет внутрішніх справ. Разом із колегами брав участь у антитерористичній операції на сході країни.

Олександр Андрійко  сумлінно виконував свої службові обов’язки. Зокрема, наприкінці минулого року на посту ДАІ "Чутове" зупинив автомобіль "ВАЗ-2101", під керуванням 55-річного мешканця Київської області, який перевозив два штик ножі, гранату РГД та 15 штуксвітлошумових ракет. 9-го березня на цьому ж посту "Чутове" зупинив автомобіль "Мерседес Спрінтер", в салоні якого знаходилися гранатомет (РПГ-26) та пістолет (ММГ).

Колеги Олександра згадують його лише з позитивної сторони. Він любив життя, гумор, грав у футбол, вів здоровий спосіб життя.


Наверхнаверх