logo
dollar
euro

Голова Полтавської ОДА в Києві має намір зустрітися з Президентом та депутатом-бізнесменом Жеваго

14:12 17.10.2017 eye 471

13 та 14 березня голова Полтавської облдержадміністрації Валерій Головко проведе у Києві.

Він планує зустрітися з Президентом України і  обговорити прискорення процесу затвердження кандидатів на посади голів райдержадміністрацій. При своєму призначенні Валерій Головко обіцяв, що до 1 лютого ці посади будуть "закриті". Його прес-слуєба повідомляла, що до цієї дати Валерій Головко подав на затверждення  усіх кандидатів на посади голів РДА. Одна, наразі призначені керівники  9 районів. Так, 7 голів РДА були перепризначено, ще у двох районах - Новосанжарському та Кременчуцькому - призначено нових очільників.

У планах голови ОДА  зустріч з народним депутатом та бізнесменом Костянтином Жеваго. На ній, зокрема, йтиметься про труднощі, що виникають у полтавських підприємств при співпраці з ПАТ "Банк "Фінанси та кредит", головним акціонером якого є Костянтин Жеваго.

Валерій Головко планує  поговорити з Жеваго й про реконструкцію багатостраждальної будівлі Полтавського кадетського корпусу, почути підтвердження намірів пана депутата  взятися за відбудову пам’ятки архітектури.

Головко заявив, що активними учасниками реконструкції Кадетського корпусу він особисто бачить молодих полтавських архітекторів - учасників урбан-платформи CityLab, які в лютому презентували концептуальний проект реновації будівлі Кадетського корпусу.


Наверхнаверх