logo
dollar
euro

Позиція голови Полтавської ОДА щодо ректора техуніверситету збігається з точкою зору керівника МОН: краще б добровільно звільнився

14:53 13.03.2015 eye 563

Голова Полтавської облдержадміністрації Валерій Головко висловив свою позицію з приводу скандалу навколо Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка:

"Особисто для мене скандал навколо найбільшого в Полтавській області університету вже давно переріс із професійної площини у політичну. Конфлікт між керівництвом вишу, студентами і викладачами негайно має бути вирішений на рівні Міністерства освіти і науки України та профільного комітету Верховної Ради, куди я вже направив відповідні звернення, - прокоментував Валерій Головко. - В ситуацію нарешті має втрутитися спеціальна комісія, провести службове розслідування, аудит, заслухати всі сторони конфлікту і прийняти відповідне кадрове рішення. Хоча найкращий вихід із ситуації, коли керівник вишу скомпрометував і себе, і університет, який очолює, - це покласти на стіл власноруч написану заяву про звільнення. Що ж стосується антиукраїнських висловлювань, то я дав доручення правоохоронним органам дати відповідну правову оцінку діям ректора".

Нагадаємо, учора Сергій Квіт, Міністр освіти і науки України оприлюднив заяву з приводу конфлікту в ПНТУ в якій йдеться, що в такій ситуації найкраще, що  може зробити ректор  для збереження доброго імені університету – добровільно написати заяву про звільнення. Окрім того, МОН вже звернулось до правоохоронних органів з проханням надати відповідну правову оцінку діям та висловлюванням Онищенка В.О.


Наверхнаверх