logo
dollar
euro

Антимонопольники оштрафували "Полтавський м’ясокомбінат", бо з вини підприємства гуртожиток позбавили теплопостачання

9:35 21.10.2017 eye 373

Адміністративна колегія Полтавського обласного територіального відділення  Антимонопольного комітету України оштрафувала КП "Полтавський м’ясокомбінат" на 10 тис. грн. за зловживання монопольним становищем.

КП "Полтавський м’ясокомбінат", як балансоутримувач гуртожитку, надавач комунальних послуг та послуг з утримання гуртожитку та прибудинкової території, який уклав договори про надання цих послуг з кінцевими споживачами, протягом тривалого часу не забезпечувало повних розрахунків за поставлену теплову енергію, внаслідок чого на початок опалювального сезону 2014-2015 років утворилась заборгованість, що призвело до відключення гуртожитку від централізованого опалення та гарячого водопостачання та, відповідно, ущемлення інтересів споживачів.  

У зв’язку з не вжиттям КП "Полтавський м’ясокомбінат" заходів стосовно своєчасних розрахунків за постачання теплової енергії, у п’ятиповерховому гуртожитку по площі Павленківській, 18 у місті Полтаві станом на 25 листопада 2014 року опалювальний сезон так і не розпочався, у людей була відсутня гаряча вода.


Наверхнаверх