logo
dollar
euro

Комунальники Полтави відзначили професійне свято грошовими винагородами та сертифікатими на отримання житла

12:33 13.03.2015 eye 476

На сайті міськради 2 березня повідомлялося, що рішенням виконкому виділено по 600 гривень премії до професійного свята працівникам житлово-комунального господарства.

У відповідному рішенні міськвиконкому йдеться про загальну суму два мільйона сто дев’яносто п’ять тисяч шістсот гривень (2195600,00 грн), виділену на премії.

Учора в палаці дозвілля "Листопад" працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення приймали вітання міського голови з нагоди професійного свята.

На офіційному сайті міської влади повідомляється, що за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у забезпечення стабільної роботи житлово-комунального господарства міста та з нагоди професійного свята кращі працівники підприємств отримали від Олександра Мамая почесні грамоти, подяки з врученням нагрудних знаків та грошові винагороди у сумі 500 грн. й 3 тис. грн. Тож не зрозуміло, чи це додаток до обіцяних 600 грн., чи міська влада щось "переграла".

Крім того, міський голова роздав сертифікати на отримання житла. Однокімнатні квартири отримали: ветеран комунального господарства, яка працює водієм тролейбуса на КП "Полтаваелектроавтотранс" понад 30 років Тетяна Маслак, оператор КП "Міська шляхово-експлуатаційна дільниця", яка пропрацювала на підприємстві 25 років й наразі перебуває на заслуженому відпочинку Антоніна Неділько, ветеран праці, яка присвятила 26 років свого життя роботі на Полтавському обласному комунальному виробничому підприємстві теплового господарства "Полтаватеплоенерго" Любов Іршко, ветеран праці, ветеран житлово-комунального господарства Полтавської області, яка з 1974 року по теперішній час працює на КП "Декоративні культури" Парасковія Коваль.

Сертифікат на отримання двокімнатної квартири вручений ветерану праці, який має загальний стаж роботи 49 років, із них 25 років – працює машиністом екскаватора на КП "Полтававодоконал" Миколі Цехмістренку. Почесною грамотою виконавчого комітету Полтавської міської ради з врученням нагрудного знака мер міста нагородив керівників комунальних підприємств, повідомляє прес-служба міської влади.


Наверхнаверх