logo
dollar
euro

На Полтавщині через незаконні дії реєстратора Держземагентства державі нанесені збитки

5:51 22.10.2017 eye 382

Прокуратурою Кременчука до Полтавського окружного адміністративного суду заявлено адміністративний позов про визнання протиправними дій Державного кадастрового реєстратора управління Держземагентства у м. Кременчук.

Як повідомляє  заступник прокурора  Кременчука Станіслав Торопчин, що одне із місцевих товариств розробило технічну документацію із землеустрою щодо проведення інвентаризації земельної ділянки та надало її державному реєстратору. Останній на підставі цих документів вніс до Державного земельного кадастру відомості про зміну складу угідь земельної ділянки, на якій розміщується товариство. При цьому проект землеустрою щодо земельної ділянки, площа якої понад 9 га, товариством не розроблявся, державна експертиза землевпорядної документації не проводилась. А це суперечить чинному законодавству.

Унаслідок зміни складу угідь нормативно-грошова оцінка земельної ділянки зменшилась більш ніж на 16,5 млн. грн., а сума земельного податку, який товариство сплачує до бюджету, – на 141 тис. грн.


Наверхнаверх