logo
dollar
euro

Міністр освіти закликав ректора Полтавського техуніверситету звільнитися, щоб не компрометувати і систему вищої освіти загалом

15:11 28.04.2017 eye 766
Міністр освіти закликав ректора Полтавського техуніверситету звільнитися, щоб не компрометувати і систему вищої освіти загалом

"Быдло, твари, стадо обезьян, уроды, безумная топа, которая спустилась с гор".

Такими словами колективу 19 лютого людина голосом  ректора Полтавського техуніверситету  характеризує учасників Революції Гідності, уточнюючи, що ніхто його не змушував говорити такі слова. І додає, що на місці президента  зрівняв би майдан бульдозером з землею. Такий запис а ще й інші, котрі ясно дають зрозуміти, що посадовець - людина системи, проти якої повстали українці, оприлюднені в мережі Інтренет.

Нарешті Міністерство освіти і науки відреагувало на звернення громадськості. Сьогодні на офіційному сайті була розміщена заява Сергія Квіта. Наводимо її повністю.

Міністерство освіти і науки України висловлює глибоку занепокоєність у зв’язку з висловлюваннями ректора Полтавського національного технічного університету Володимира Онищенка в аудіозаписі, поширеному в мережі Інтернет та в окремих телевізійних сюжетах. Слова ректора компрометують не лише його самого, але й увесь університет та систему української вищої освіти загалом.

Міністерство отримує численні звернення громадян з проханням вплинути на ситуацію, що склалася в Полтавському національному технічному університеті. Оскільки це – не перший скандал, пов’язаний з діяльністю ректора університету, ми вважаємо, що в такій ситуації найкраще, що він може зробити для збереження доброго імені університету – добровільно написати заяву про звільнення.

Окрім того, МОН вже звернулось до правоохоронних органів з проханням надати відповідну правову оцінку діям та висловлюванням Онищенка В.О.

Сергій Квіт, Міністр освіти і науки України

https://www.youtube.com/watch?v=W6fwrckwJKU

https://www.youtube.com/watch?v=4PWKt3D3YIs

https://www.youtube.com/watch?v=Ub1nX4YJSeQ

https://www.youtube.com/watch?v=bsvK6MWQtDY


Наверхнаверх