logo
dollar
euro

У ДТП під Полтавою "Правий сектор" втратив талановитого розвідника

3:33 23.10.2017 eye 2355

10 березня У ДТП під Полтавою, переслідуючи порушника, який не зупинився на вимогу працівника міліції, загинули 48-річний активіст "Правого сектора" Сергій Гунько та 22-річний інспектор ДАІ Олександр Андрійко.

Наразі дата прощання з ними ще невідома.

Сьогодні, як повідомляє Інтернет-видання "Полтавщина", біля стін прокуратури Полтавської області зібралися представники "Правого сектору" та інші активісти, занепокоєні тим, що автомобіль Land Rover, який належить мешканцю Запорізької області, слідчі відпустили. Тепер вони побоюються, що винуватим зроблять  водія, який вижив у ДТП.

Тим часом на свої Фейсбук-сторінці Олена Білозерська, активістка "Правого сектору", 11 березня написала про загиблого побратима: "Вчора загинув голова Полтавського осередку ПС - друг Фантом. Полтава. ДТП. Разом з дорожньо-постовою службою переслідували автомобіль, що не зупинився на блокпості. Загинули міліціонер і наш Фантом.

Я прекрасно знала його і його дружину Альтаїр. Перший склад розвідки ДУК ПС - наша група і група Барса-Фантома, які незабаром злилися в одну. Тихий, інтелігентний викладач вузу раптово розкрився як першокласний фронтовий розвідник - винахідливий, непомітний, обережний, і як талантовитий інструктор для новобранців. А Таня-Альтаїр була турботливою матусею для роздовбаїв-розвідників і потроху вчила недосвідчену молодь стріляти. У них був дуже щасливий шлюб і троє дорослих дітей.

Після травми, отриманої в боях за Савур-могилу, він не зміг уже повернутися на фронт. Закінчилось літо, і Тані, теж вузівському педагогу, час було вертатися на роботу. Обидва дуже сподівалися, що нас легалізують - тоді вони могли б воювати разом з нами, не втрачаючи роботу. В очікуванні цього повернулися до Полтави. Фантом почав займатися організаційною роботою, Альтаїр збирала гроші і речі на допомогу ДУК. І тут таке...".


Наверхнаверх