logo
dollar
euro

У ПолтНТУ створено Центр підтримки воїнів АТО

21:33 22.01.2018 eye 424
У ПолтНТУ створено Центр підтримки воїнів АТО

У період нестабільності та небезпечної воєнної ситуації на території України, військовослужбовці, які захищають честь держави і всього народу, найбільше потребують матеріальної підтримки та професійної допомоги співвітчизників.

Спільно з студентським профспілковим комітетом та студентським парламентом в університеті створено Центр підтримки воїнів АТО, метою якого є збір коштів, медичне забезпечення, обмундирування.

Науково-педагогічний колектив та студентство чітко усвідомлюють необхідність зосередити зусилля та бути максимально корисними в цій ситуації.

В рамках підписаного Меморандуму про співпрацю університету з 179 об’єднаним навчально-тренувальним центром військ зв’язку колектив ПолтНТУ завжди готовий надати допомогу військовослужбовцям їх сім’ям, рідним, дітям та близьким. На благодійних засадах буде забезпечуватися підготовка дітей військовослужбовців до проходження ЗНО, надаються консультативні послуги за основними профільними предметами.

Тих воїнів, хто вже демобілізувався з лав Збройних сил України університет запрошує на курси підвищення кваліфікації, де вони зможуть здобути необхідну професію, а це є запорукою більш швидкої соціальної адаптації. Діти військовослужбовців будуть мати  можливість оздоровитись та навчатись у літніх школах з іноземної мови в студентському навчально-оздоровчому комплексі "Ворскла". Співпраця передбачає використання розгалуженої спортивної бази університету та  можливостей санаторію-профілакторію для фізичної реабілітації військовослужбовців та членів їх сімей.


Наверхнаверх