logo
dollar
euro

На Полтавщині в цьому році використовували підроблені в зоні АТО акцизні марки та ухилялись від сплати податків

9:42 12.03.2015 eye 306

Із початку року працівники оперативного управління ГУ ДФС у Полтавській області виявили 6 фактів незаконного обігу підакцизних товарів та 1 факт використання підроблених марок акцизного податку, вивезених із зони АТО.

Викрито діяльність організованої злочинної групи, що займалися незаконним виготовленням і збутом горілчаних виробів на території обласного центру. З незаконного обігу вилучено підакцизної продукції орієнтовною вартістю майже 10 млн. грн.

У цей же період на Полтавщині  викрито 15 кримінальних правопорушень у сфері оподаткування, 2 із яких пов’язані з умисним ухиленням від сплати податків в особливо великих розмірах. Під час досудових розслідувань кримінальних проваджень державі відшкодовано збитки, нанесені несплатою податків, на понад 3 млн. грн.

Крім того, працівниками  оперативного управління ГУ ДФС розслідувалась діяльність підприємств, що користувалися послугами фіктивних суб’єктів підприємництва з метою ухилення від сплати податків СГД шляхом штучного формування податкового кредиту.  Таким чином забезпечено додаткові надходження до бюджету у сумі 1,6 млн. грн.

Про це повідомляє прес-служба ГУ ДФС у Полтавській області, посилаючись на повідомлення першого заступника начальника Віталія Летучого.


Наверхнаверх