logo
dollar
euro

Прокуратура Полтави планує повернути у власність держави пам’ятку архітектуру ХІХ століття

11:20 10.03.2015 eye 401

Прокуратура Полтави звернулася до господарського суду Полтавської області з позовною заявою про повернення у власність держави адміністративної будівлі, розташованої за адресою: вул. Жовтнева, 37. Про це повідомила старший прокурор відділу представництва інтересів громадян і держави в судах прокуратури м. Полтава Ольга Сорочинська.

Будинок,  загальною площею понад 2 тис. кв. м та вартістю більше 30 млн. грн., перебуває на балансі Полтавської обласної ради професійних спілок.  Однак правових підстав для користування та розпорядження цим майном у профспілок немає. Адже Верховною Радою України майно підприємств, установ та організацій колишнього СРСР, серед якого і майно професійних спілок, визначено державною власністю,  роз’яснює Ольга Сорочинська.

Крім того, за словами прокурора, в Полтавському бюро технічної інвентаризації будинок, зайнятий облрадою профспілок,  перебуває на обліку як безхазяйне нерухоме майно.

Ураховуючи усі перелічені обставини й історичну цінність будівлі (пам’ятка архітектури ХІХ століття), прокуратура міста вжила заходи представницького характеру в інтересах держави з метою належного збереження об’єкта нерухомості.


Наверхнаверх