logo
dollar
euro

Нардеп від Полтави Юрій Бублик передав бойовим підрозділам дизельний генератор та інші необхідні речі

9:10 09.03.2015 eye 321

Поо це він написав на своїй Фейсбук-сторінці:

"…Ще увечері п’ятниці, 6 березня, повертаючись із сесії Верховної Ради, у Решетилівці передав підрозділу "Карпатська Січ" дизельний електрогенератор. Таким чином можна буде забезпечити електрострумом практично всі Піски, де дислокуються "січовики", і побут вояків покращиться. Також на потреби батальйону "Полтава" було передано позашляховик.

А у суботу я із помічниками вирушили до Маріуполя. Будучи на сході України, передали у розпорядження того самого батальйону "Полтава" мікроавтобус, вщерть навантажений провізією. Також доки їхали – на всіх блок-постах роздавали бійцям теплий одяг і спальники, бо є в цьому велика потреба у вояків. Також мав честь, побувавши у розташуванні полку "Азов", провідати Юліана Матвійчука, очільника полтавського міського осередку ВО "Свобода".

Юліан вже багато місяців на передовій, а у суботу одержав від мене посвідчення мого помічника-консультанта, тож, повернувшись до Полтави по ротації, зможе розбудовувати Україну вже у новому статусі. А найбільшим подарунком для "Азову" став квадрокоптер – надзвичайно дорогий летючий безпілотник, який "озброєний" сучасною оптикою та електронікою. Він має дуже допомогти українським воякам у справі корегування вогню. За квадрокоптер та іншу техніку величезна вдячність небайдужим підприємцям, котрі фінансово допомогли його придбати...".

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх