logo
dollar
euro

У Кременчуцькій виховній колонії відзначають дні пам'яті Тараса Шевченка

5:37 22.10.2017 eye 592
У Кременчуцькій виховній колонії відзначають дні пам'яті Тараса Шевченка

Із 2 березня з вихованцями Кременчуцької виховної колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області відзначають Дні пам’яті Тараса Григоровича Шевченка.

Заходи відбуваються з метою популяризації творчої спадщини Кобзаря, утвердження його духовних заповідей, як важливого чинника консолідації суспільства, активізації виховної та патріотичної роботи серед підлітків.

Перші весняні дні для шанувальників літературної  спадщини Великого Кобзаря – це можливість щоразу по-новому осмислити його поетичні та прозові твори, краще осягнути минуле, зрозуміти сучасне й себе в ньому. Шевченкове  слово в усі часи надихало людей на боротьбу за волю, за справедливість, за краще майбутнє.

Виховні години "Сторінками життя Шевченка", які пройшли в загальноосвітній школі установи,  класні керівники розпочали словами відомих творів Тараса Григоровича. Щоб глибше усвідомити ту велетенську роль, яку відіграла ця людина в житті народу, підлітки пригадали життєвий та творчий шлях Шевченка, говорили про випробування, які випали на його долю, відтворювали по пам’яті рядки  відомих їм творів.

В кожному класі згадали великого сина України під час перегляду документального фільму-трилогії "Т.Шевченко. Віра. Воскресіння. Поступ". Це відео перенесло хлопців у ті тяжкі роки кріпацтва на Україні. Були  також високо оцінені учнями національні та революційні твори поета-демократа.

Кращому сприйняттю особистості митця сприяли  книжкові та художні виставки, експозиції.

Заочна екскурсія "Шевченко і Полтавщина" перенесла вихованців у часи гостювання поета в нашому краї. Підлітки віртуально пройшли стежками, якими колись ходив сам Тарас.

Конкурс на кращого читця-декламатора поезій Т.Г. Шевченка "Кобзареве слово живе" сприяв виявленню інтересу до прочитання позапрограмових творів Шевченка, глибокому дослідженню його географії, життєвого і творчого шляху.

Конкурс малюнків "Я ілюструю Кобзаря" ще раз підтвердив, скільки талановитих хлопців навчається у школі. Свої сили в художньому мистецтві ілюстрації хлопці спробували і під час виготовлення стіннівок.

Під час написання творів, присвячених Кобзареві,  юнаки виявили неабиякі філологічні нахили й здібності.


Наверхнаверх