logo
dollar
euro

Переселенцям на Полтавщині допомагає Червоний Хрест Китаю

12:28 07.03.2015 eye 767

У Миргороді розпочався сьомий  благодійний проект допомоги переселенцям із зони АТО.

Черговий транш гуманітарної допомоги надала благодійна міжнародна організація Червоного Хреста Китаю. Гуманітарну допомогу видають у центрі соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

За словами спеціалісту центру Вікторії Максимової, до  Миргорода продовжують приїжджати сім'ї зі східних областей України. Серед них багато багатодітних родин, одиноких матерів з дітьми, сімей, де є діти чи дорослі з обмеженими можливостями. Саме таким сім'ям МЦССДМ надає допомогу в першу чергу. Для цього Центр налагоджує стосунки з неурядовими організаціями та фондами. У рамках такої співпраці починає свою дію сьомий проект, який проходить за підтримки і партнерства Китайського Червоного Хреста.

Як повідомила голова Миргородської міськрайонної організації Червоного Хреста Олена Мальцева, з цієї благодійної програми донори визначили категорії громадян, які мають право отримати допомогу. Це інваліди, багатодітні та неповні сім'ї, вагітні жінки, діти-сироти, люди похилого віку та інші незахищені категорії громадян, які прибули з прифронтових зон. Ці люди залишилися ні з чим і потребують допомоги. У набори входять посуд, миючі засоби, сухі суміші для приготування їжі, памперси та грошові сертифікати. Про це на своєму сайті повідомляє Миргородська міськрада.


Наверхнаверх