logo
dollar
euro

Із нагоди 8 березня у Полтаві відбувся урочистий вечір в палаці дозвілля "Листопад"

11:10 07.03.2015 eye 568

На урочистості з нагоди свята до палацу дозвілля "Листопад" були запрошені матері-героїні та полтавки, які виховують прийомних дітей, жінки-волонтери та представниці громадських організацій, матері і дружини учасників антитерористичної операції та воїнів-інтернаціоналістів, працівниці державних органів та органів місцевого самоврядування.

У вдячність за віддане материнство, за небайдужість до горя співвітчизників, за волю до життя і професіоналізм у роботі  міський голова Олександр Мамай вручив полтавкам відзнаки, подяки і грошові премії. 40 матерів-героїнь отримали по тисячі гривень, таким же подарунком відзначили і мам, що виховують прийомних дітей. Мамі-вихователю дитячого будинку сімейного типу, в якому виховується 9 діток, вручено сертифікат на отримання автомобіля ГАЗель.

Сертифікат на отримання 1-кімнатної квартири отримала вдова учасника бойових дій в Афганістані Олена Терпай. Сертифікати на отримання 2-кімнатної квартири отримали одинока матір Ганна Пономарьова та мама-героїня Оксана Тихонова.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх