logo
dollar
euro

Нардепа від Полтавщини Костянтина Жеваго разом з іншими олігархами запросили на розмову про "розкрадання державного майна"

10:34 07.03.2015 eye 434
Нардепа від Полтавщини Костянтина Жеваго разом з іншими олігархами запросили на розмову про "розкрадання державного майна"

Спеціальна контрольна комісія Верховної Ради з питань приватизації перевірить законність приватизації "Укррудпрому", "Укртелекому", "Київенерго", столичного водоканалу, всіх облгазів та обленерго, Одеського припортового заводу, а також усіх портів, підприємств агропромислового комплексу і земель академії наук.

Про це повідомив на своїй сторінці в Facebook депутат Верховної Ради Борис Філатов, пише інформагенція Interfax-Україна.

"Комісія, уперше за вісім скликань ВР, звалила на себе колосальний обсяг роботи", -повідомляє Борис Філатов. За його словами, на чолі з ним створено робочу групу з протидії незаконній приватизації.

Депутат також запросив на засідання комісії власника корпорації "Інтерпайп" Віктора Пінчука, власника групи "СКМ" Ріната Ахметова, бізнесмена Костянтина Жеваго, який контролює групу "Фінанси та Кредит", основного власника групи компаній "Смарт-Холдинг" Вадима Новинського, "з метою надання пояснень із питань розкрадання державної власності".

Заяви про ревізію приватизації найбільших українських підприємств з'явилися після того, як днями губернатор Дніпропетровської області і співвласник групи "Приват" Ігор Коломойський на засіданні комісії з приватизації розповів про порушення під час приватизації "Укррудпрому".

Як повідомлялося, Державна акціонерна компанія (ДАК) "Укррудпром" володіла великими пакетами акцій гірничозбагачувальних комбінатів (ГЗК), що добувають залізну руду. У 2004 році активи компанії були приватизовані найбільшими гравцями ринку української металургії.


Наверхнаверх