logo
dollar
euro

На Полтавщині більше 2 млн. грн. спрямують на адаптацію демобілізованих воїнів

16:09 18.10.2017 eye 451

6 березня у Полтаві засідала Координаційна ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної ради. Розглядались питання, внесені до проекту порядку денного двадцять сьомої позачергової сесії обласної ради, яка відбудеться наступного вівторка.

У засіданні, яке вів голова обласної ради Петро Ворона, окрім керівників обласної, міських та районних рад, взяли участь перший заступник голови облдержадміністрації Олег Пругло, очільники структурних підрозділів облдержадміністрації та представники громадських організацій.

Члени координаційної ради, зокрема, заслухали та схвалили проект регіональної Програми «Територіальна оборона» на 2015 рік та внесення змін та доповнень до обласної Комплексної програми соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями та ветеранів війни на 2013-2020 роки. За рахунок вільного залишку бюджетних коштів із обласного бюджету на заходи з підтримки військових частин, сформованих в області, що виконують бойові завдання у зоні АТО, та військовослужбовців - учасників АТО, мешканців області, планується спрямувати 7 млн. грн. 2 млн. 850 тис грн. планується витратити  реабілітацію, адаптацію та оздоровленню демобілізованих полтавців.

Голова обласної ради Петро Ворона висловився про доцільність прийняття міських і районних програм із залучення додаткових фінансових ресурсів для оздоровлення демобілізованих військовослужбовців. Він  також наголосив на важливості організації органами місцевого самоврядування постійного моніторингу ситуації у сім’ях учасників АТО, надання дієвої допомоги родинам захисників України.


Наверхнаверх