logo
dollar
euro

На Полтавщині відбулись відбіркові етапи ІІІ чемпіонату області з основ підприємництва серед школярів

14:20 06.03.2015 eye 334

3 березня на базі ВНЗ Укоопспілки "Полтавський університет економіки і торгівлі" в рамках проведення третього чемпіонату Полтавської області з основ підприємництва "Крок до бізнесу" відбулися змагання серед школярів Полтави.

У чемпіонаті взяли участь команди одинацятикласників Полтавської гімназії № 31  та № 17; Полтавської загальноосвітньої школа І-ІІІ ступенів №2, №26 та № 38, Полтавської гімназії "Здоров’я" №14, Полтавського міського багатопрофільного ліцею № 1 ім. І. П. Котляревського – усього 30 школярів. У Полтаві перемогла команда Полтавської гімназії № 31 у складі Міляр Олександри, Мащенко Дар’ії, Гринь Артема, Паранько Андрія.

4 березня у Піщанській гімназії Кременчуцької районної ради відбувся півфінал III Чемпіонату з основ підприємництва "Крок до бізнесу", в якому взяли участь команди Садківської ЗОШ, Вільнотерешківської ЗОШ, Піщанської гімназії та Максимівського НВК.

Переможцями районних змагань стала команда "Гіпно-Жаба" Максимівського НВК. Ця команда а разом із командою полтавської ЗОШ № 31 візьме участь у фіналі, що відбудеться 19 березня.

Чемпіонат з основ підприємництва  "Крок до бізнесу" провели: Юрко Ігор Вікторович, науковий керівник Центру тренінгових технологій навчання ВНЗ Укоопспілки "Полтавський університет економіки і торгівлі"; Іржавська Людмила Василівна, адміністратор молодіжного бізнес-центру; Криворучко О. С., асистент кафедри комерційної діяльності та підприємництва ВНЗ Укоопспілки "Полтавський університет економіки і торгівлі".


Наверхнаверх