logo
dollar
euro

Полтавський журналіст знімає фільм про життя бійців батальйону "Полтава"

21:21 16.01.2018 eye 361
Полтавський журналіст знімає фільм про життя бійців батальйону "Полтава"

Журналіст Костянтин Корягін вирішив показати у вигляді фільму, як зараз живеться на сході України бійцям із батальйону "Полтава".

Вже скоро кожен зможе побачити та відчути у яких умовах перебувають бійці батальйону "Полтава" на сході.

- Костянтине, про що саме буде цей фільм?

- Фільм буде про життя та побут бійців батальйону "Полтава". Де вони живуть, як до них  ставляться місцеві жителі, чим вони допомагають людям. Також будуть кадри саме з місця бойових дій, з селища Широкіне.
    
- Що вас спонукало зняти фільм з такою тематикою?

- Я навіть не знаю, якщо чесно. Мені запропонували поїхати на АТО, до бійців. Я не відмовився. Це не була моя перша поїздка, але саме на довгий термін я поїхав вперше. Відзнявши багато матеріалу, я почав думати, як це все подати глядачу. Одного вечора, коли я сидів перед телевізором з хлопцями, в мене з'явилася ідея зробити щось на кшталт короткометражного фільму-репортажу.

- Яка взагалі його мета?

- Мета банальна: показати будні бійців, як і чим вони живуть. Ну і наскільки можливо - підняти бойовий дух як бійців, так і місцевих жителів.

- Чи самі Ви воювали у зоні АТО?

- Ні. Я вважаю, що журналіст не має права воювати на жодній зі сторін і має висвітлювати події об'єктивно. А коли береш до рук зброю, ні про яку об'єктивність і мови не може бути.

- Вже є якась приблизна дата прем'єри фільму?

- Прем'єри як такої не буде. Через тиждень-два відео просто з'явиться на каналі в Youtube. Якщо людям сподобається - можна буде влаштувати публічний перегляд, але над цим зараз не дуже замислюємося.


Наверхнаверх