logo
dollar
euro

На Полтавщині з’явилось нове шкільне лісництво

16:17 05.03.2015 eye 337

На базі Комишнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів, ДП "Миргородський лісгосп" організувало нове шкільне лісництво.

Таку ініціативу лісівників активно підтримали вчителі. Керівник учнівського лісництва від школи Наталія Хазай зазначає: "Ліс треба берегти! Обов’язково треба! Зникнуть ліси – зміліють ріки, загинуть звірі, риба, зміниться клімат. Земля перетвориться на пустелю. Ліс – невід’ємна,  найістотніша частина природи. А тому бережне ставлення до лісу потрібно виховувати з дитинства".

На першу зустріч зі школярами 7 класу прийшли керівник учнівського лісництва від ДП "Миргородський лісгосп" Іван Кобець, інженер лісових культур Юлія Кальна та лісничий Комишнянського лісництва Олександр Козлов. Вони розповіли школярам про цінність лісів,  окреслили план роботи та дали перше домашнє завдання: поміркувати та запропонувати власні варіанти назви шкільного лісництва.

Довідково: На сайті Полтавського ОУЛМГ повідомляється, що на Полтавщині функціонує 13 шкільних лісництва, до роботи в яких залучено  близько 300 дітей. Очолюють їх досвідчені спеціалісти лісгоспів. Учні відповідають за лісові насадження, проводять заготівлю насіння, збір лікарської сировини, доглядають за посівами у лісорозсадниках, шкілках, плантаціях. Щороку дітлахдопомагають саджати понад 50 га лісових культур, проводять догляд за ними на площі 85 га, а також доповнюють лісові культури на площі майже 40 га. Крім того, школярі допомагають зберегти лісових мешканців, для цього вони щороку виготовляють понад 300 годівниць та займаються огородженням мурашників.


Наверхнаверх