logo
dollar
euro

У Полтаві поки не планують піднімати тарифи на вивезення сміття

13:41 05.03.2015 eye 1077

- Тариф на вивіз сміття у нашому місті складає 1 грн. 70 коп., що є найнижчим тарифом в Україні, - заявив Олександр Мамай під час вчорашнього візиту на Полтавське комунальне автотранспортне підприємство 1628.

- Він тримається ще з 2007 року. Міська влада докладе максимум зусиль, аби тариф залишився на цьому ж рівні, навіть у такі складні часи, які сьогодні переживає Україна. Безперечно - це прекрасна ініціатива, але не для працівників підприємства, адже за рахунок тарифу вони отримують заробітну плату. Зі стрімким зростанням цін на товари та послуги в країні, тариф у сумі 1 грн. 70 коп. - не на користь трудівників КАТП-1628. Саме тому цьогоріч ми виділили 4 млн. грн. на доповнення до заробітної плати для працівників автотранспортного підприємства.

Також міська влада виділила близько 23,5 млн. грн. на придбання нової техніки, якої потребує підприємство. На ці кошти планується закупити 500 контейнерів для вивозу сміття та 23 одиниці спецтехніки: сміттєвози, кілька спецмашин із боковим підйомником, автомобіль-самосвал з маніпулятором для вивозу великогабаритного сміття. Це дозволить працювати підприємству безперебійно ще 5-7 років.

Наразі автопарк КАТП-1628 налічує 100 одиниць спецтехніки. За рік на сміттєзвалище вивозиться приблизно 600 тис. кубів відходів.


Наверхнаверх