logo
dollar
euro

Перевізники Полтави вимагають негайного підвищення тарифів до 6-9 гривень

4:52 18.10.2017 eye 733

Учора під стінами міської ради перевізники мітингували з вимогою підвищення тарифу на проїзд в громадському транспорті.

З їхніми представниками зустрілися заступники міського голови Юрій Кропивка та Ольга Борисенко, начальник управління соціального розвитку Полтавського міськвиконкому Наталія Бондаренко, начальник відділу з питань транспортних перевезень та зв'язку Олександр Андросов, начальник відділу тарифної політики та моніторингу цін Людмила Мостова, представники засобів масової інформації.

Пе ревізники переконують, що, враховуючи ріст цін на пальне та запасні частини та зменшення пасажиропотоку, з тарифом у 3 гривні підприємства не "не виходять в нуль" й просто немає коштів  на заробітну плату працівникам, а, часом, і на пальне. Реальним, за розрахунками перевізників є тариф у 6-9 гривень. Вони вважають, що тривалої, у межах двох місяців, процедури погодження підприємства не витримають і просто поставлять транспорт на стоянки.

У міській раді ситуацію розуміють, але іншого виходу, окрім проведення відповідної процедури, не бачать. Наразі лише одне підприємство офіційно звернулось із заявою про перегляд тарифів, але не надало повного пакету необхідних документів, зазначив Юрій Кропивка.  Без них, а також без проведення громадських слухань і погодження Антимонопольного комітету, рішення щодо підвищення тарифу на проїзд в громадському транспорті прийматися міськвиконкомом не буде.

- Ви маєте зрозуміти, що сьогодні люди просто не мають можливості платити більше, а тому не варто сподіватися, що за тарифу 6, 8 чи 10 гривень, який би влаштовував вас, люди продовжать їздити на автобусах чи маршрутних таксі. Сьогодні більшість пересідає на тролейбуси, і ця тенденція посилюється. Тому ще раз наголошую: без відповідних пакетів документів і розрахунків, які мають бути подані до Полтавського міськвиконкому та Антимонопольного комітету, питання підвищення тарифів на громадський транспорт розглядатися не буде! – резюмував Юрій Кропивка.


Наверхнаверх