logo
dollar
euro

Вбивство волонтера на Донеччині та масштабна перевірка діяльності всіх підрозділів УМВС області – "гарячі" новини міліції Полтавщини

16:55 22.10.2017 eye 550

Cпівробітники Департаменту внутрішньої безпеки спільно з працівниками Полтавського та Донецького обласних управлінь МВС 3 березня затримали співробітника полтавської міліції, який під час несення служби на одному з КПП в Донецьку вбив волонтера.

Про це  учора представникам преси заявив виконуючий обов'язки начальника УМВС Полтавської області Олег Бех.

"Сьогодні працівники Департаменту внутрішньої безпеки України, спільно з колегами з Донецької та Полтавської області затримали працівника міліції, який ніс службу на одному із блок-постів у Донецьку, і перевищивши свої повноваження, здійснив вбивство молодого хлопця-волонтера. Наразі правоохоронець затриманий та дає показання", – заявив пан Бех, повідомляють ОКІА "Новини Полтавщини".

"Крім цього, зроблені висновки у відношенні працівників, які фактично закрили цей злочин, знаходячись поруч з ним, а також у відношенні ряду других посадових осіб полтавської міліції, які допустили скоєння такого особливо тяжкого злочину як позбавлення життя громадянина", – додав він.

Наразі кримінальна справа перебуває в провадженні прокуратури. Отже саме від цього відомства варто чекати наступних коментарів стосовно вбивства волонтера.

Тим часом, як повідомив у Фейсбук речник обласної міліції Юрій Сулаєв, 2 березня керівник УМВС Полтавщини підписав наказ про початок перевірки обласного відомства, передбаченої Законом України "Про очищення влади".


Наверхнаверх