logo
dollar
euro

У Полтаві відбувся випуск професійних сержантів військ зв’язку

15:29 02.03.2015 eye 1466
У Полтаві відбувся випуск професійних сержантів військ зв’язку

28 лютого 2015 року в м. Полтаві у Військовому коледжі сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації Державного університету телекомунікацій пройшов випуск молодших командирів, сержантів військ зв’язку Збройних Сил України.

Випускники отримали диплом "молодшого спеціаліста" та нагрудний знак коледжу. На заході був присутній представник Генерального штабу Збройних Сил України з управління по роботі з сержантським складом, батьки та гості.

Урочистий випуск сержантів відбувся на стройовому плацу навчального закладу. В урочистій обстановці дипломи молодшого спеціаліста та нагрудні знаки коледжу були вручені 35 сержантам, серед яких 11 жінок-випускниць.

- Наші курсанти під час державної атестації показали добрі теоретичні знання та практичні навички з усіх предметів, - зазначив начальник коледжу підполковник Кирило Злобін.

Офіцер подякував особовому складу коледжу за якісну підготовку сержантського складу, а випускникам побажав подальших успіхів у військовій кар’єрі.

Почесними гостями заходу стали  уповноважені військовослужбовці від Генерального штабу Збройних Сил України, а також представники місцевих органів влади та самоврядування, батьки та родичі випускників.

Після закінчення навчання військовослужбовці будуть скеровані для подальшого проходження служби на сержантських посадах у підрозділах зв’язку, а також вони зможуть виконувати обов’язки інструкторів у навчальних центрах та сержантів-інструкторів.

Слід зазначити, що навчально-матеріальна база коледжу дозволяє здійснювати підготовку кваліфікованих кадрів у галузі телекомунікацій, інформатизації та захисту інформації для Збройних сил України. У навчальному закладі триває впровадження нових форм навчання щодо опанування молодшими спеціалістами новітніх  інформаційних технологій з метою подальшого впровадження їх у повсякденну діяльність військ.


Наверхнаверх