logo
dollar
euro

Митники Полтавщини співпрацюють з суб’єктами бізнесу та громадськістю

12:58 01.03.2015 eye 361
Митники Полтавщини співпрацюють з суб’єктами бізнесу та громадськістю

Цими днями в приміщенні Полтавської митниці ДФС відбулась зустріч керівництва митниці з митними брокерами і декларантами,  власниками митних складів та керівниками підприємств області.

Провідними фахівцями митниці була акцентована увага учасників заходу на змінах до митного законодавства. Зокрема, щодо запровадження Урядом України додаткового імпортного збору.

"Одним із головних завдань сьогодення для митних органів є створення для суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності належних умов, за яких вони матимуть можливість розширювати обсяги товарообігу і, як наслідок, збільшуватимуть надходження до державної скарбниці" – зазначив відкриваючи нараду  т.в.о.начальника Полтавської митниці ДФС  Василь Воронько.

Фахівці Полтавської митниці ДФС довели до учасників наради норми ЗУ від 28.12.2014 року №73-VIII "Про заходи щодо стабілізації платіжного балансу України відповідно до статті XII Генеральної угоди з тарифів і торгівлі 1994 року" та ЗУ від 28.12.2014 року №74- VIII "Про внесення змін до Митного кодексу України щодо стабілізації платіжного балансу", також учасникам зібрання було детально роз’яснено порядок встановлення та адміністрування додаткового імпортного збору в Україні.

Загалом нарада відбулася в активному діалозі між митниками, представниками бізнесу та громадськістю, останні в свою чергу відзначили змістовність та продуктивність проведеного заходу.


Наверхнаверх