logo
dollar
euro

Сьогодні працівники патрульно-постової служби Полтавщини відзначають свій День

13:16 28.02.2015 eye 524

Зокрема, відзначають професійне свято і патрульні Миргорода.

У Миргородському міськвідділі взвод патрульної служби у складі 18 осіб очолює капітан міліції Роман Чугуєнко.

"Взвод патрульної служби - один з головних підрозділів Миргородського міськвідділу охорони громадського порядку в місті. Вони перші, кого громадяни та відпочиваючі зустрічають на вулицях нашого курортного містечка в міліцейській формі, - говорить начальник Миргородського міськвідділу полковник міліції Володимир Река, - Особисто я вважаю, що патрульна служба є обличчям міліції, адже вона постійно серед людей і перша приходить на допомогу. Безперечно, існують і проблеми, які в першу чергу пов’язані з фінансуванням та матеріально-технічним забезпеченням, проте, незважаючи на це, міліціонери ніколи не забувають про свій професійний обов’язок".

В підрозділі працює й представниця прекрасної статі. Псаду інспектора з адміністративної практики обіймає  старший лейтенант міліції Жанна Колмик.

Всі працівники взводу патрульної служби Миргородського міськвідділу несли службу в зоні АТО, а нещодавно прапорщик міліції Руслан Турбаба після тяжкого поранення знову, вже втретє, вирушив на схід країни.

Довідково: Згідно з наказом Міністерства внутрішніх справ, ще в 2006 році на базі підрозділів патрульно-постової міліції створено Патрульну службу, однак свій "професійний день" за роки незалежності України її працівники почали відзначати вперше тільки з 2010 року (згідно з Наказом МВС України від 16 січня 2010 року дата святкування призначена на 28 лютого).


Наверхнаверх