logo
dollar
euro

На Полтавщині створюють загони тероборони, готують споруди цивільного захисту, формують недоторканий запас

19:36 17.10.2017 eye 523

На Полтавщині правоохоронні органи, служба безпеки, військові комісаріати розробили програму територіальної оборони, працює обласний штаб територіальної оборони. Готовий і план заходів щодо посилення патрулювання стратегічно важливих об’єктів.

Створено 25 мобільних груп для оперативного реагування на надзвичайні ситуації.

Про це сьогодні повідомляється на сайті видання "Урядовий кур’єр".

До патрулювання залучатимуть громадські об’єднання, створюються загони тероборони, активізувалося і місцеве самоврядування. За словами голови Полтавської облдержадміністрації Валерія Головка,  він довів до керівників районів, міських голів завдання врахувати в бюджетах цього року додаткові видатки на збільшення кількості камер відеоспостереження у місцях скупчення людей. Формування прямо підпорядковуватимуться органам внутрішніх справ та СБУ.

Готують в області й споруди цивільного захисту. Вони, на жаль, не в найкращому стані. Ті з них, що розташовані в житлових будинках, нерідко захопили самі ж мешканці. Набагато краща ситуація з об’єктами цивільного захисту, розміщеними поза житловими будинками, - такі споруди на 90 відсотків відповідають вимогам.

Триває в області й формування недоторканного запасу. Згідно з інформацією Валерія Головка, він попросив очільників райдержадміністрацій, міських голів передбачити додаткові кошти за програмою цивільної оборони на закупівлю ліків, необхідних у разі надзвичайної ситуації, продовольства, паливно-мастильних матеріалів, одягу.


Наверхнаверх